מאמרים

משלוח פרחים – היופי שבפשטות - המשך המאמר

פרחים – היתרונות

לבחירה במשלוח פרחים בתור מתנה ליום ההולדת, יום הנישואין או כל אירוע אחר העובר על האישה שלכם יש יתרונות רבים וברורים. בואו נבחן כמה מהם:

· פשטות – יש משהו שמקסים נשים (ובני אדם בכלל) במתנה שהיא פשוטה וקולעת. אין כאן איזו התחכמות יתרה של מעצב אופנה פלצני כזה או אחר. פשוט פרחים ריחניים וצבעוניים.

· המתנה של הטבע – פרחים הם המתנה הכי טבעית שקיימת. הם נוצרו על ידי הטבע במטרה להפגין את יופי הבריאה בשלל צבעים ובניחוח מדהים (וגם למטרות ביולוגיות אחרות כמו הפריה והרבייה....). קשה לחשוב על מתנה טבעית יותר הנותנת תחושת שייכות לאדמה ולחיק הטבע, כמו פרחים.

· נשארת לאורך זמן – זר או עציץ פרחים מושקעים יישארו לתצוגה במשך שבועות בסלון בתיכם. על איזו עוד מתנה אתם יכולים להגיד שתמשיך להפיץ ניחוחות טובים וצבעוניות מרהיבה בסלון הבית גם שבועיים לאחר האירוע?

· לא צריך אפילו לצאת מהבית – על מנת לקנות לאהובת ליבכם זר פרחים מושקע ביותר ליום הולדתה, לא תצטרכו אפילו לצאת מהבית. לא תצטרכו אפילו לקום מהספה ולא לקנות מכונות צילום. כל שצריך לעשות הוא להרים טלפון או להיכנס לאתר האינטרנט, ולהזמין בדיוק את הזר בו אתם מעוניינים. אם אתם לא מבינים גדולים מדי בפרחים, באינטרנט תוכלו למצוא מידע מלא ומפורט לגבי כל סוגי הפרחים האפשריים ולהרכיב את הזר המרהיב ביותר בעיניכם. שליח מיוחד יגיע ביום ובשעה שתבחרו עד לדלת הבית ויספק לאהובת ליבכם את המשלוח המיוחל.

חזרה לחלק ראשון